Login:
Hasło:
Nowości O firmie Regulamin Forum Kontakt


Koszyk jest pusty
W większości wyglądają jak starsze siostry tych które znalazły się na rozkładówkach. To zasługa programu który ma to czasopismo. Potrafi on wymienić wszystko począwszy od  kształtu stuków a na gładkości skóry kończąc. Dlatego tak strasznie irytujące jest gdy ktoś upiera się że taki makijaż został realnie wykonany. Albo stwierdzenie że jeśli użyjecie tych kosmetyków to znikną zmiany na twarzy jak te na zdjęciu. Kochani trochę myślenia. „Cuda zdarzają się tylko w erze”. Specjalnie przedstawiam wam kilka zdjęć przed i po obróbce. Praca z fotografem to jedno, ale potem zdjęcie trafia i tak do grafika który poddaje je obróbce. Dlatego dobrze jest mieć choćby podstawową wiedzę z dziedziny grafiki komputerowej. Dobrze jest cokolwiek wiedzieć o technologii bluebox, greenbox oraz ostatnio o HD. (Tu widac ile poprawek wprowadzono)

W większości wyglądają jak starsze siostry tych które znalazły się na rozkładówkach. To zasługa programu który ma to czasopismo. Potrafi on wymienić wszystko począwszy od kształtu stuków a na gładkości skóry kończąc. Dlatego tak strasznie irytujące jest gdy ktoś upiera się że taki makijaż został realnie wykonany. Albo stwierdzenie że jeśli użyjecie tych kosmetyków to znikną zmiany na twarzy jak te na zdjęciu. Kochani trochę myślenia. „Cuda zdarzają się tylko w erze”. Specjalnie przedstawiam wam kilka zdjęć przed i po obróbce. Praca z fotografem to jedno, ale potem zdjęcie trafia i tak do grafika który poddaje je obróbce. Dlatego dobrze jest mieć choćby podstawową wiedzę z dziedziny grafiki komputerowej. Dobrze jest cokolwiek wiedzieć o technologii bluebox, greenbox oraz ostatnio o HD.
Reasumując popatrzcie na zdjęcia tu zamieszczone i weźcie to pod rozwagę 
Pamiętajcie jednak że praca grafika jest bardzo kosztowna i nie zawsze produkcja zakłada poprawki. Dotyczy to przede wszystkim filmów. Dotychczas nie było problemu czy maluje się cienko czy grubo. Przynajmniej w Polsce pomimo stosowania kamer HD materiał był przegrywany na stary system kosztem jakości. Dlatego można było zastosować takie a nie inne kosmetyki. Stety bądź niestety te czasy minęły. Coraz więcej produkcji decyduje się na dystrybucje materiału w jej pierwotnej jakości. Co za tym idzie – kochane Panie –no nie da rady. Puder widać , podkład widać, rozdzielczość jest tak duża że jeżeli nie chcecie odpaść w przedbiegach trzeba pomyśleć o kosmetykach zawodowych. Co to znaczy ?
(Strzałki pokazują co usunięto)
Reasumując popatrzcie na zdjęcia tu zamieszczone i weźcie to pod rozwagę Pamiętajcie jednak że praca grafika jest bardzo kosztowna i nie zawsze produkcja zakłada poprawki. Dotyczy to przede wszystkim filmów. Dotychczas nie było problemu czy maluje się cienko czy grubo. Przynajmniej w Polsce pomimo stosowania kamer HD materiał był przegrywany na stary system kosztem jakości. Dlatego można było zastosować takie a nie inne kosmetyki. Stety bądź niestety te czasy minęły. Coraz więcej produkcji decyduje się na dystrybucje materiału w jej pierwotnej jakości. Co za tym idzie – kochane Panie –no nie da rady. Puder widać , podkład widać, rozdzielczość jest tak duża że jeżeli nie chcecie odpaść w przedbiegach trzeba pomyśleć o kosmetykach zawodowych. Co to znaczy ?
Ano musza być przystosowane do HD. Paint Stick nie da rady. Podkład z Sephory nawet najdroższy nie da rady. Ale to już odrębny temat.
<p><p>Michał Kacprzycki</P>
Zdjęcia wykorzystane w tym materiale pochodzą z
kwartalnika Makeup Artist Magazine issue no-66</p>
Ano musza być przystosowane do HD. Paint Stick nie da rady. Podkład z Sephory nawet najdroższy nie da rady. Ale to już odrębny temat.

Michał Kacprzycki

Zdjęcia wykorzystane w tym materiale pochodzą z kwartalnika Makeup Artist Magazine issue no-66