Login:
Hasło:
Nowości O firmie Regulamin Forum Kontakt


Koszyk jest pusty


Jak wykonać kamuflaż tatuażu

Ponizej prezentujemy sposób wykorzystania zawodowych korektorów firmy BenNye
PAmietajcie Państwo iż pokrywanie tatuażu to prawie ekstremum.
trzeba doskonale balansowac kolorami aby uzyskac zadowalajacy efekt.


Na tym zdjęciu prezentujemy tatuaż który poddany został kamuflażowi z wykorzystaniem korektorów BenNye. W rzeczywistości kolory są jeszcze bardziej intensywne. Pragniemy zaznaczyć, iż żadne zdjęcie nie zostało poddane obróbce z wykorzystaniem Photoshopa. Co można zobaczyć klikając na każde ze zdjęć, aby zobaczyć powiększenie w wysokiej rozdzielczości? Kamuflowanie 1

Na tym zdjęciu prezentujemy tatuaż który poddany został kamuflażowi z wykorzystaniem korektorów BenNye. W rzeczywistości kolory są jeszcze bardziej intensywne. Pragniemy zaznaczyć, iż żadne zdjęcie nie zostało poddane obróbce z wykorzystaniem Photoshopa. Co można zobaczyć klikając na każde ze zdjęć, aby zobaczyć powiększenie w wysokiej rozdzielczości?
Pierwsza faza polegała na położeniu jednego z kolorów z palety Concealer  Creme palette. W tym wypadku dama wybrał kolor z nutą pomarańczu. kamuflowanie 2

Pierwsza faza polegała na położeniu jednego z kolorów z palety Concealer Creme palette. W tym wypadku dama wybrał kolor z nutą pomarańczu.
Po nałożeniu jeszcze kilku warstw końcowy efekt jest taki. Oczywiście można było zrobić jeszcze dokładniej, ale z racji tego, że czasu było nie wiele efekt końcowy jest taki jak na zdjęciu. Naszym zdaniem niewiarygodny. 
Jednak nie to jest chyba największa zaletą concealer- ów BenNye. Największa zaleta to ta, że kolor kamuflażu nie uległ zmianie na zdjęciu. Nie pojawiła się szara plama.
Mało jest widoczna struktura skóry.
Bez Photoshopa 1

Po nałożeniu jeszcze kilku warstw końcowy efekt jest taki. Oczywiście można było zrobić jeszcze dokładniej, ale z racji tego, że czasu było nie wiele efekt końcowy jest taki jak na zdjęciu. Naszym zdaniem niewiarygodny. Jednak nie to jest chyba największa zaletą concealer- ów BenNye. Największa zaleta to ta, że kolor kamuflażu nie uległ zmianie na zdjęciu. Nie pojawiła się szara plama. Mało jest widoczna struktura skóry.
Na zdjęciu bardzo dokładnie widać szramy powstałe podczas wykonywania tatuażu w wyniku nakłuwania igłą. Jednakże kolor jest spójny i wiarygodny. Ale takie efekty można uzyskać wyłącznie stosując materiały zawodowe.<b>( Klikając akurat to zdjęcie otworzy się powiększenie w rozdzielczości HD, więc trzeba chwilkę poczekać, aby zdjęcie się załadowało. Wszystko po to abyście widzieli, że nikt nie dokonywał żadnych poprawek w photoshopie)</b> Podczas spotkania Dana kolejny raz wyjaśnił politykę firmy BenNye, która jest ukierunkowana na bardzo wysoką jakość swoich produktów. Wyjaśnił również, dlaczego nie ma możliwości, aby jakość szła w parze z ilością - tzn. dlaczego nie można produkować milionów sztuk i utrzymywać tę samą ich jakość. O tym, że firma BenNye jest ukierunkowana na rynek zawodowy niech świadczy to, że sam właściciel jest charakteryzatorem. Był nim również jego ojciec oraz brat. Wiedza, jaką zdobyła jego rodzina podczas pracy na setkach planów filmowych pomogła wdrażać do produkcji materiały, które sprawiają, że praca charakteryzatora jest łatwiejsza. O tym jak wysokiej klasy charakteryzatorem jest Dana Nye oraz jego rodzina możecie się przekonać wpisując Nazwisko „Nye” w amerykańskiej wyszukiwarce poświeconej wyłącznie filmowi. www.imdb.com Na zakończenie Dana obiecał ze może w przyszłym roku odwiedzi nasz kraj ponownie, a jego pobyt będzie dłuższy. Dana wyjechał z Polski - dzięki naszym przyjaciołom - zauroczony gościnnością, fachowością oraz serdecznością Polskich charakteryzatorów. 
<b>Kochani DZIĘKUJEMY wam !!!!</B>
<b>Dziękujemy Dana.</b>
TA DAAA!!

Na zdjęciu bardzo dokładnie widać szramy powstałe podczas wykonywania tatuażu w wyniku nakłuwania igłą. Jednakże kolor jest spójny i wiarygodny. Ale takie efekty można uzyskać wyłącznie stosując materiały zawodowe.( Klikając akurat to zdjęcie otworzy się powiększenie w rozdzielczości HD, więc trzeba chwilkę poczekać, aby zdjęcie się załadowało. Wszystko po to abyście widzieli, że nikt nie dokonywał żadnych poprawek w photoshopie) Podczas spotkania Dana kolejny raz wyjaśnił politykę firmy BenNye, która jest ukierunkowana na bardzo wysoką jakość swoich produktów. Wyjaśnił również, dlaczego nie ma możliwości, aby jakość szła w parze z ilością - tzn. dlaczego nie można produkować milionów sztuk i utrzymywać tę samą ich jakość. O tym, że firma BenNye jest ukierunkowana na rynek zawodowy niech świadczy to, że sam właściciel jest charakteryzatorem. Był nim również jego ojciec oraz brat. Wiedza, jaką zdobyła jego rodzina podczas pracy na setkach planów filmowych pomogła wdrażać do produkcji materiały, które sprawiają, że praca charakteryzatora jest łatwiejsza. O tym jak wysokiej klasy charakteryzatorem jest Dana Nye oraz jego rodzina możecie się przekonać wpisując Nazwisko „Nye” w amerykańskiej wyszukiwarce poświeconej wyłącznie filmowi. www.imdb.com Na zakończenie Dana obiecał ze może w przyszłym roku odwiedzi nasz kraj ponownie, a jego pobyt będzie dłuższy. Dana wyjechał z Polski - dzięki naszym przyjaciołom - zauroczony gościnnością, fachowością oraz serdecznością Polskich charakteryzatorów. Kochani DZIĘKUJEMY wam !!!! Dziękujemy Dana.