Login:
Hasło:
Nowości O firmie Regulamin Forum Kontakt


Koszyk jest pusty


ZMYWACZE

<i>ZMYWACZE</i>
W tej kategorii mozna znalezć wszystko co jest potrzebne do zmywania makijażu teatralnego, oraz zaawansowanych charakteryzacji .
w tym dzial znajduja się również rozcieńczalniki i do wszelkiego rodzaju preparatów charakteryzatorskich
Sortuj pozycje 
Pozycje: 1-6/6 Strona: 1/1

TELESIS BETA SOLV

TELESIS BETA SOLV to profesjonalny zmywacz do usuwania klejów akrylowych takich m.in. jak BETA BOND. Skutecznie usuwa klej nie tylko ze skóry, ale i z narzędzi, będąc dla nich nieszkodliwym. Jest bezwonny i nie pozostawia tłustego filtru na czyszczonej powierzchni. Można go rozcieńczać z wodą.

Art. nr PPI-BetaS4

110,00 PLN
TELESIS BETA SOLV

TELESIS EZ-OFF

TELESIS EZ-OFF to profesjonalny zmywacz do klejów charakteryzatorskich o uniwersalnym zastosowaniu. Bardzo przyjemnie pachnie, jest delikatny dla skóry, poradzi sobie nie tylko ze zmyciem makijażu ale kleju również.

Art. nr PPI-Ez Off

61,50 PLN
TELESIS EZ-OFF

TELESIS SUPER SOLV GEL - zmywacz w żelu

TELESIS SUPER SOLV GEL jest to żelowa wersja zmywacza Telesis Super Solv. Ze względu na swą konsystencję doskonale nadaje się do zmywania delikatnych okolic oczu i ust. Świetnie sobie radzi z usuwaniem zarówno makijażu jak i klejów.
Nie zawiera Cabosilu!

Art. nr PPI-Super Solv

49,00 PLN
TELESIS SUPER SOLV GEL - zmywacz w żelu

Bond-OFF Ben Nye

Bond OFF to uniwersalny zmywacz do większości klei charakteryzatorskich oraz mastixów o bardzo delikatnym i przyjemnym zapachu pomarańczowym. Nie zawiera azulanu. Bardzo przyjazny dla skóry. Bond-OFF to obecnie najbardziej ceniony na świecie zmywacz do mastixu.
Po zmyciu kleju z ciała należy skórę przetrzeć tonikiem lub mleczkiem.

Art. nr BN-BR-2

49,00 PLN
Bond-OFF Ben Nye

AdMed Adhesive Remover Mehron

AdMed Adhesive Remover to specjalnie opracowany przez firmę Mehron zmywacz do kleju AdMed Liquid Adhesive. Jest on tak skuteczny, że usuwanie wszelkich elementów przyklejonych za pomocą .....
Pojemność 133ml.

Art. nr MEH-355R

44,00 PLN
AdMed Adhesive Remover Mehron

Spirit Gum Remover - Zmywacz do mastixu Mehron

Spirit Gum Remover to profesionalny zmywacz do mastixu oraz mastixu matowego. Delikatny dla cery, o przyjemnym zapachu. Wystarczy ....

Art. nr MEH-143P

28,00 PLN
Spirit Gum Remover - Zmywacz do mastixu Mehron
Sortuj pozycje 
Pozycje: 1-6/6 Strona: 1/1