Login:
Hasło:
Nowości O firmie Regulamin Forum Kontakt


Koszyk jest pusty


ZMYWACZE

<i>ZMYWACZE</i>
W tej kategorii mozna znalezć wszystko co jest potrzebne do zmywania makijażu teatralnego, oraz zaawansowanych charakteryzacji .
w tym dzial znajduja się również rozcieńczalniki i do wszelkiego rodzaju preparatów charakteryzatorskich
Sortuj pozycje 
Pozycje: 1-7/10 Strona: 1/2
1 2 >

TELESIS BETA SOLV

TELESIS BETA SOLV to profesjonalny zmywacz do usuwania klejów akrylowych takich m.in. jak BETA BOND. Skutecznie usuwa klej nie tylko ze skóry, ale i z narzędzi, będąc dla nich nieszkodliwym. Jest bezwonny i nie pozostawia tłustego filtru na czyszczonej powierzchni. Można go rozcieńczać z wodą.

110,90 PLN
TELESIS BETA SOLV

TELESIS EZ-OFF

TELESIS EZ-OFFto profesjonalny zmywacz do klejów charakteryzatorskich o uniwersalnym zastosowaniu. Bardzo przyjemnie pachnie, jest delikatny dla skóry, ale poradzi sobie nie tylko ze zmyciem kleju ale z makijażem również .

61,50 PLN
TELESIS EZ-OFF

TELESIS SUPER SOLV GEL

TELESIS SUPER SOLV GEL jest to żelowa wersja zmywacza Telesis Super Solv. Ze względu na swą konsystencję doskonale nadaje się do zmywania delikatnych okolic oczu i ust. Świetnie sobie radzi z usuwaniem zarówno makijażu jak i klejów.
Nie zawiera Cabosilu

49,20 PLN
TELESIS SUPER SOLV GEL

Bond-OFF

Bond OFF - Uniwersalny zmywacz do większości klei charakteryzatorskich , oraz mastixów, o bardzo delikatnym i przyjemnym zapachu pomarańczowym. Nie zawiera azulanu. Bardzo przyjazny dla skóry. Bond-OFF to obecnie najbardziej ceniony na świecie zmywacz do mastixu.
Po zmyciu klaju z ciała należy skórę przetrzeć tonikiem lub mleczkiem .
Art. no BN-BR-2 236 ml
Art. no BN-BR4 946 ml

49,00 PLN
Bond-OFF

Remove-It All Ben Nye

Remove-It All to uniwersalny zmywacz Amerykańskiej firmy Ben Nye. Najnowsza formuła produktu czyni go delikatnym aczkolwiek skutecznym rozpuszczalnikiem dla......
Art.no. BN-RR-8

80,00 PLN
Remove-It All Ben Nye

Telesis Makeup Remover

Telesis Makeup Remover
Telesis Makeup Remover - to obecnie najlepszy znany nam zmywacz do makijażu WODOODPORNEGO oraz klejów. Telesis Makeup .......

Pojemność 118ml

Art. PPI TEL MRem

55,35 PLN
Telesis Makeup Remover

AdMed Adhesive Remover

AdMed Adhesive Remover- to specjalnie opracowany przez firmę Mehron zmywacz do kleju AdMed Liquid Adhesive. Jest on tak skuteczny, że...
Art.no. M-355-R

43,91 PLN
AdMed Adhesive Remover
Sortuj pozycje 
Pozycje: 1-7/10 Strona: 1/2
1 2 >