Login:
Hasło:
Nowości O firmie Regulamin Forum Kontakt


Strona główna / CHARAKTERYZACJA / KLEJE I MASTIXY / Pros-Aide The Orginal ADM Tronics
Koszyk jest pusty


Pros-Aide The Orginal ADM Tronics

Cena BRUTTO:
59,50 PLN
Wybierz właśności produktu:
Pojemność:
Pros-Aide The Orginal ADM Tronics
PROS-Aide to najbardziej zaawansowany technologicznie klej do przyklejania prostetyków oraz elementów silikonowych do ciała. Jest niezwykle mocny, wodoodporny i niezawodny. Firma Perman jest pierwsza firmą w Polsce która sprzedaje ten preparat w Polsce. Jego niezawodność jest po prostu legendarna. Stosowany jest przez wszystkich charakteryzatorów efektów specjalnych.
Teraz dostępny w dwóch pojemnościach : 30ml i 60ml.

Sposób użycia:
Przed przyklejeniem protetyku do ciała należy miejsce klejenia bardzo dokładnie odtłuścić alkoholem. Następnie nałożyć jedną cienką warstwę kleju na skórę i odczekać aż stanie się transparentna.(przeźroczysta). Ponownie nakładamy Pros-Aide tworząc drugą warstwę kleju. Odczekujemy do momentu aż stanie się transparentna. Teraz przykładamy prostetyk - korygujemy pozycję i przytrzymujemy ok. 10 sek.

Uwaga!!!
Pros-Aide wymaga specjalnego zmywacza!!!!! Bond-off firmy Ben Nye lub IPM firmy Perman


Zmywanie
Po odklejeniu prostetyku miejsce w którym znajduje się klej przecieramy kilkakrotnie watką nasączoną zmywaczem (dostępnymi w naszym sklepie) Teraz wystarczy woda z mydłem. Jeśli są jeszcze ślady kleju należy powtórzyć cały proces zmywania.

Art. nr Pros-Aide

Jeśli interesuje Cię Pros-Aide The Orginal ADM Tronics prawdopodobnie zechcesz również zapoznać się z następującymi produktami:

Dodatkowo

Zobacz co ci będzie jeszcze potrzebne aby twoja charakteryzacja mogła wygladać jak ta na zdjęciu.

Bond-OFF Ben Nye więcej
49,00 PLN BRUTTO