Login:
Hasło:
Nowości O firmie Regulamin Forum Kontakt


Strona główna / AKCESORIA / Torba - Organizer Planowy Perman
Koszyk jest pusty


Torba - Organizer Planowy Perman

Cena BRUTTO:
116,00 PLN
Torba - Organizer Planowy Perman
Torba - Organizer Planowy została stworzona wg. indywidualnego projektu firmy Perman, z myślą o zawodowcach aktywnie pracujących na planach filmowych i nie tylko.
Posiada ona unikalne na naszym rynku rozwiązania, oparte na doświadczeniu i potrzebach osób aktywnych zawodowo w branży charakteryzatorskiej jak i wizażystów.

Jednym z takich rozwiązań jest zewnętrzna kieszeń na chusteczki, która posiada specjalny otwór umożliwiający wyciąganie ich bezpośrednio z paczki bez konieczności wyjmowania jej z torby (patrz foto)

Dodatkowo dookoła torby znajduje się 7 różnej wielkości kieszeni, w których umieścić można pędzle oraz produkty używane najczęściej. Kieszenie zabezpieczone są dwiema "klapami", które zapobiegają zabrudzeniu jak i wypadnięciu rzeczy w czasie transportu.

Kolejną kieszonkę np. na puszki, płatki czy chusteczki znajdziemy również w okrągłej klapie zamykającej torbę.
Całość wykonana z trwałego transparentnego tworzywa, co dodatkowo usprawnia korzystanie z organizera.

Nasza Torba - Organizer Planowy, to doskonała alternatywa dla ciężkich kufrów, z których dodatkowo trzeba wyjmować wszystkie produkty z których będziemy korzystać, a na planie nie zawsze są na to warunki. Dlatego też nasza torba jest nie tylko lżejsza, ale również usprawnia pracę. Przekonaj się !

Wymiary Torby:

Średnica dna: 25cm
Wysokość: 30cm
Długość paska: 110cm

Art. nr PERM-Tor-Org